ژل رویال عسل

ژل رویال عسل از کجا بخریم؟

ژل رویال عسل که درواقع زنبور های جوان تولید میکنند و زنبور ملکه به طور دائم از این ماده تغذیه می شود.ژل رویال  برای بدن انسان ها  بسیار مفید میباشد و خاصیت دارویی دارد. این روز ها از این ژل در موارد دارویی و درمانی استفاده های فراوانی می کنند.

خرید رویال ژل

ژل رویال چیست؟
ژل رویال را زنبور های جوان کارگر از مغز خود ترشح میکنند و فقط ملکه حق خوردن آن را دارد تا بتواند روزانه بیش از ۲۰۰۰ تخم ریزی کند.
این ژل ماده ای غلیظ بوده و رنگ سفید و شیری مایل به زرد دارد و بسیار مغذی می باشد. که با حیات زنبور ملکه ارتباط مستقیم دارد و عمر ملکه را نسبت به زنبور های دیگر چندین برابر می کند.
ژل رویال عسل منبع غنی از ویتامین ها بوده است و اثرات درمانی آن در قلب و عروق کاهش دهنده فشار خون ،ضد پیری و تاثیر بر سیستم ایمنی بدن و آنتی اکسیدان قوی، ضد دیابت ،کمک کننده  به درمان ناباروری می باشد.
همچنین برای اسقامت بدن در ورزشکاران و برای جلوگیری از ضعف و بی حالی در سالمندان توصیه می شود.

انواع ژل رویال

خرید ژل رویال اصل عسل
این ماده پرخاصیت در بازار قیمت های متفاوتی دارد، و ما باتوجه به قیمت آن نمیتوانیم اصل بودن این ژل را متوجه بشویم.
معمولا دو نوع ژل رویال ایرانی و خارجی وجود دارد که قیمت خارجی این ژل خیلی پایین تر می باشد. اما نمیتوان از طبیعی بودن و کیفیت و شرایط نگهداری آن اطلاع داشت و بیشتر از راه قاچاق وارد کشور می شوند.
اما در ایران ژل رویال عسل را بعضی از زنبورداران به صورت طبیعی از کندو ها برداشت می کنند. و بعضی جاها به صورت صنعتی برداشت می شود.
در خرید ژل رویال باید دقت ویژه ای داشت رنگ فاسد شده این ژل به قهوه ای تمایل دارد.

خاصیت ژل رویال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید