مخلوط ژل رویال و عسل

فروش مخلوط ژل رویال و عسل

فروش مخلوط ژل رویال و عسل از ترکیبات مقوی است که در بازار فروش عسل فوق العاده طرف دار دارد. معمولا در شرکت های تولید عسل بسته بندی های ترکیب ژل رویال و عسل هم می زنند.

فروش ژل رویال

ترکیب ژل رویال با عسل
زنبوران لاور ژل رویال را از غدد حلقوی روی سرشان ترشح می کنند که این ماده خاصیت فراوانی دارد این را می توان از تغییرات زنبور ملکه که از ژل رویال تغذیه می کند فهمید که می تواند روزانه بیش از ۲۰۰۰ تخم ریزی داشته باشد و عمر او ۵الی ۶ سال است در حالی که بقیه زنبور ها یک ماه تا ۴۰ روز عمر می کنند.
اما خب این ژل باید در دمای خیلی پایین یا حتی به طور فریز نگهداری شود و خیلی زود فاسد می شود. طی تحقیقاتی فهمیدند که می توان ژل رویل را با عسل ترکیب کنند و مدت زیادی حتی بیرون از یخچال آن را نگهداری کنند و فاسد که نمی شود تازه از خواص آن اصلا کم نمی شود. و یک ترکیب فوق العاده ای از تولیدات زنبور های عسل به وجود می آید.

ژل رویال عسل

 

خواص ژل رویال
شاه انگبین یا غذای سلطنتی از ابتدا در طب اسلامی ایرانی مشهور و معروف بوده است و درمانگر بسیاری از بیماری و پیش گیری کننده بوده است
ژل رویال سرشار از پروتئن بوده و کلاژن ساز خیلی خوبی بوده است و برای رفع چروک و لیفتینگ پوست بسیار کاربرد دارد و امروزه در بیشتر ماسک ها، کرم ها وصابون ها رفع پیری از ژل رویال استفاده می کنند.
ثابت شده که ژل رویال در تقویت اعصاب تاثیر دارد و می تواند در تقویت حافظه کوتاه مدت و یاگیری موثر باشد.

خواص ژل رویال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید