فروش ژل رویال مشهد

ژل رویال در درمان ناباروری | میزان مصرف + قیمت

ژل رویال در درمان ناباروری به دلیل تاثیر مستقیمی که بر اندام های تولید مثلی زن و مرد داشته و باعث تقویت و تنظیم هورمون های جنسی می شود به عنوان یک ماده مفید و اثر گذار بر درمان این بیماری شناخته شده و بهتراست از مخلوط عسل با ژل رویال یا مشتقات ژل رویال استفاده شود. قیمت این محصول با توجه به خواص شگفت انگیز آن بسیار مناسب و در بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

درمان نازایی و ناباروری با ژل رویال

ژل رویال ماده ای است که توسط زنبور های کارگر برای تغذیه زنبور ملکه ساخته می شود.
زنبور ملکه با تغذیه از ژل رویال در مقایسه با سایر زنبور ها از امتیازات ویژه ای از جمله جثه بزرگ تر، زیبایی و طول عمر بیشتر و قدرت تخم ریزی برخوردار است.
پس ملکه قدرت باروری خود را مدیون ژل رویال می باشد، همین امر باعث شده است که از ژل رویال در درمان ناباروری انسان نیز استفاده شود.
ژل رویال تأثیر خود را برای باروری از طریق تأثیر مستقیم بر اندام تولید مثلی و تقویت آن ها در زن و مرد و تنظیم هورمون های جنسی نشان می دهد.
ژل رویال با داشتن ترکیبات مقوی و مغذی مانند آمینو اسید ها، انواع ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها به تقویت قوای جنسی پرداخته و در رفع علل نازائی مؤثر می باشد.
استفاده از ژل رویال  در درمان ناباروری به دلیل اینکه ماده طبیعی و ارگانیک می باشد عارضه ای همراه ندارد و استفاده مکرر و منظم لازم می باشد.

ژل رویال نازایی

ژل رویال چگونه در روند درمان ناباروری نقش دارد؟

ناتوانی جنسی و ناباروری یکی از مشکلاتی است که امروزه بسیاری از افراد به آن دچار می باشند و به دنبال درمان آن و راهی برای بچه دار شدن هستند.
به وسیله آزمایشات و تحقیقات ثابت شده است که ژل رویال می تواند در درمان ناباروی کمک شایانی به افراد نابارور بنماید.
اگر علت نازائی از جانب زن باشد با مصرف ژل رویال هورمون های زنانه تنظیم می شود، تخمدان ها برای تخمک گذاری سالم و مناسب تقویت می شوند و زمینه را برای باروری به وجود می آورد.
در مردان نیز معمولاٌ عقیمی به علت کاهش اسپرم و ضعیف بودن آن می باشد، که ژل رویال با تقویت قوای جنسی و تعداد اسپرم ها به رفع علت ناباروری می پردازد و آن را درمان می کند.
استفاده از انواع ژل رویال مانند ژل رویال خام، مخلوط با عسل یا کپسول ژل رویال در درمان نازائی مؤثر می باشد و دوز مصرفی آن را بهتر است بر حسب کارشناسان این امر صورت گیرد.

ژل رویال زنبورهای عسل

میزان مصرف ژل رویال برای درمان ناباروری

به وسیله آزمایشات تجربی تأیید گردیده است که مصرف طولانی مدت ژل رویال دارای اثرات مثبتی در تقویت قوای جنسی، تنظیم هورمون ها و قدرت باروری می باشد.
میزان مصرف ژل رویال برای درمان ناباروری بستگی به نوع ژل رویال مصرفی دارد.
اگر ژل رویال به صورت پودر خام مصرف می شود می توان روزی نیم گرم از آن را زیر زبان قرار داد تا به وسیله حل شدن در بزاق جذب گردد.
استفاده از ژل رویال مخلوط با عسل نیز روزانه یک تا دو قاشق غذاخوری توصیه می شود.
در صورت استفاده از کپسول ژل رویال روزانه یک یا دور بار عدد قبل از وعده های غذایی باید میل شود.
جهت نتیجه دهی مطلوب دوره درمانی حداقل ۴۰ روزه باید ادامه داده شود و مصرف منظم و از نوع مرغوب ژل رویال از شروط اصلی بازدهی آن می باشد.

میزان مصرف ژل رویال

قیمت ژل رویال برای ناباروری

تنها غذایی که زنبور ملکه را به یک زنبور بارور تبدیل می کند ژل رویال می باشد.
زنبور ملکه با خوردن این ماده معجزه آسا در طول عمر خویش قدرت تخم ریزی فراوانی دارد.
ژل رویال حاوی مقادیر بالایی از پروتئین ها، آمینو اسیدها و ویتامین های مفید و مواد معدنی می باشد که به وسیله آن ها می تواند به قدرت باروری در انسان نیز کمک نماید.
ژل رویال با تنظیم هورمون ها و چرخه های قاعدگی در زنان و تقویت تخمک گذاری به بهبود فعالیت های جنسی و باروری کمک می کند.
با مصرف روزانه چند گرم ژل رویال توسط زن یا مرد می توانند در دراز مدت قدرت باروری خود را بازیابند.
قیمت ژل رویال برای باروری تقریباٌ بالا می باشد و هر گرم از ژل رویال در بازار با قیمتی گزاف خرید و فروش می شود.
قیمت بالای ژل رویال به علت کمیابی و دشواری تهیه و استخراج آن از کندو ها می باشد.

ژل رویال قیمت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید