ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال خوراکی / فروش ژل خوراکی رویال عسل برای درمان ناباروری

فروش ژل خوراکی رویال عسل برای درمان ناباروری

ژل رویال عسل که فراورده ای از گرده گل و عسل و آنزیم های ترشح شده از غددگلوی که توسط زنبوران درست می شود این ژل خوراکی بوده و طعمی ترش و تلخ دارد برای درمان انواع بیماری ها از جمله ناباروری تاثیرگذار بوده است.

ژل رویال خوراکی

ژل رویال عسل در درمان ناباروری

ژل رویال را زنبور های عسل تولید می کنند و  زنبور ملکه در کل عمر خود از آن تغذیه می کند و باعث طول عمر چند برابری نسبت به دیگر زنبور های دیگر  و بارور شدن روزانه ملکه که بیش از ۲۰۰۰ هزار تخم می باشد می شود و دیگر زنبور ها فقط تا روز سوم زندگی از این ماده می توانند استفاده کنند.
همچنین ژل خوراکی رویال دارای مزه ترش و طمعی تلخ وبوی تندی می باشد و قدرت بیو لوژیکی دارد که تاثیراتی بر سیستم غدد  درون ریز و هرمونی می گذارد.
تحقیقات در زمینه های پزشکی در مورد این ماده نشان داده که در فعالیت جنسی،تقویت سلامت  اسپرم و تخمک ،افزایش میل جنسی و باروری در انسان ها تاثیر بسزایی دارد. و در دوره های قاعدگی غیر طبیعی و تنظیم هورمون ها و متعادل سازی آن و تخمک گذاری ها در زنان هم کاربرد دارد.

ژل رویال در درمان ناباروری

فروش ژل رویال خوراکی

با توجه به فوائد و کاربرد های که این ژل خوراکی دارد فروش این ماده افزایش پیدا کرده است.
و انواع فروشگاه های عسل و فراورده های طبیعی این ژل های رویال را هم دارند اما چون این ماده بسیار حساس بوده و زود فاسد میشود باید در فریزر نگهداری شود این ژل ها در مدل های مختلف با بسته بندی های متفاوت به فروش می رسد.

فروش ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

ژل رویال عسل برای کودکان

می دانیم که ژل رویال عسل فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما این پرسش همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام