ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال زنبورعسل / قیمت ژل رویال زنبورهای عسل

قیمت ژل رویال زنبورهای عسل

قیمت ژل رویال براساس کیفیت و بسته بندی آن متفاوت است زنبورهای عسل هر بار مقدار کمی ژل رویال تولید می کنند. و باتوجه به اهمیت این ژل و نداشتن تولید فراوان قیمت بالایی دارد.
ژل رویال زنبورهای عسل

تولیدات زنبور های عسل
زنبوران عسل آن دسته از حشرات مفید و پرکاربرد در زندگی بشر از قدیم تا کنون بوده اند. زنبوران علاوه بر ماده پرخاصیتی چون عسل، ژل رویال را نیز تولید می کنند که به اکثیر جوانی معروف می باشد.
زنبوران فقط تا سه روز از زندگی خود از این ژل تغذیه می کنند و از روز ۶ خود شروع به ترشح این ژل میکنند و فقط می توانند تا ۱۵ روز از زندگی خود این ژل را تولید کنند و بعد به نسل بعدی منتقل می کنند
اما ملکه زنبورهای عسل تمام طول عمر خود را از این ماده پر خاصیت تغذه می کند. و باعث نیروی چند برابری ملکه نسبت به بقیه زنبور ها شده است.

ژل رویال در بازار
ژل رویال در بازار
شروع تولید ژل رویال زنبورهای عسل از استان اصفهان اغاز شد اما امروزه بیشتر مناطقی که زنبور داری می کنند آب و هوای مناسب دارند به تولید ژل رویال نیز مسغول هستند.
ما در ایران در تولید ژل رویال صنعتی پیشرفت چشمگیری داشته ایم و با تحقیقات و آزمایش های انجام شده روش های برای تولید بیشتر و راحتر ژل رویال کشف کرده ایم و همچنین ابزار و تجهیزات زیادی تهیه شده است تا بتوانند حجم بیشتری از ژل رویال را برداشت کنیم.
با درنظر گرفتن ظرافتی که خالی کردن ژل ها دارد کمی کار را سخت کرده که بتوان ژل با کیفیت بالا تولید کرد اما جوانان ما به خوبی از پس این مشکلات برآمده اند و امروزه  ژل رویال در بازار به وفور دیده می شود.

قیمت ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال زنبورهای عسل اردبیل

اردبیل با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و آب و هوای دلپذیر مناسب برای تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام