خرید ژل رویال

خرید ژل رویال طبیعی در تبریز برای عید ۹۸

زنبور های کارگر  اغلب از روز شش زندگی خود شروع به تولید این ماه مغذی می کنند و یک ترشح پروتئینی بوده که زنبوران عسل  دوغده به نام زیر حلقی روی سر خود دارند و این ماده را ترشح می کنند. فروش و خرید ژل رویال در جامعه و بازار طب اسلامی ایرانی بسیار زیاد می باشد.

ژل رویال فروشی

ژل رویال چیست ؟

ژل سلطنتی نوعی ماده غذایی است که به نام های ژل رویال ی، شاه انگبین یا غذای ملکه معروف است. که ملکه زنبورها از آن تغذیه می کند و توسط این ماده غذایی باعث شده اندازه این زنبور دو سه برابر زنبور های دیگر شود و حدودا عمر آن پنجاه برابر دیگر زنبور ها می باشد، و همچنین قدرت زیادی در باروری و تخم ریزی پیدا کرده است.
این ماده علاوه بر تاثیر در زندگی ملکه زنبوران با توجه به آزمایش های انجام شده محققان فهمیده اند که تاثیر موثری هم در زندگی و سلامت انسان ها دارد. و از آن استفاده های زیادی می کنند. و افراد زیادی برای خرید ژل رویال درجه یک مشتاق هستند.

مزایا ژل رویال

 کاربرد و فوائد ژل رویال در زندگی انسان

بهبود در بیماری سرطان،تحقیقات و طب سنتی و ایرانی نشان داده است که ژل رویال سرشار از املاح ضروری بدن بوده است ودر درمان سرطان و شیمی درمانی میتواند به مرور زمان موثر واقع شود.
درمان ناباروری، مصرف مداوم ژل رویال تعادل در تنظیم هورمون ها ایجاد کرده و در تقویت ماهیچه های رحم موثر می باشد و ضامن سلامتی اسپرم و تخمک در زنان و مردان می باشد.
موثر برای بیماران آلزایمری،شاه انگبین در تقویت حافظه،یادگیری و همینطور روی علکرد اعصاب موثر می باشد.
تقویت ایمنی سیستم بدن و همچنین در از بین بردن خستگی و ضعف و بالا بردن توان جسمی بدن تاثیر بسزای دارد که معمولا ورزشکاران از این ژل استفداه می کنند.

قیمت ژل رویال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید