ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال طبیعی / خرید ژل رویال طبیعی در تبریز برای عید ۹۸

خرید ژل رویال طبیعی در تبریز برای عید ۹۸

زنبور های کارگر  اغلب از روز شش زندگی خود شروع به تولید این ماه مغذی می کنند و یک ترشح پروتئینی بوده که زنبوران عسل  دوغده به نام زیر حلقی روی سر خود دارند و این ماده را ترشح می کنند. فروش و خرید ژل رویال در جامعه و بازار طب اسلامی ایرانی بسیار زیاد می باشد.

ژل رویال فروشی

ژل رویال چیست ؟

ژل سلطنتی نوعی ماده غذایی است که به نام های ژل رویال ی، شاه انگبین یا غذای ملکه معروف است. که ملکه زنبورها از آن تغذیه می کند و توسط این ماده غذایی باعث شده اندازه این زنبور دو سه برابر زنبور های دیگر شود و حدودا عمر آن پنجاه برابر دیگر زنبور ها می باشد، و همچنین قدرت زیادی در باروری و تخم ریزی پیدا کرده است.
این ماده علاوه بر تاثیر در زندگی ملکه زنبوران با توجه به آزمایش های انجام شده محققان فهمیده اند که تاثیر موثری هم در زندگی و سلامت انسان ها دارد. و از آن استفاده های زیادی می کنند. و افراد زیادی برای خرید ژل رویال درجه یک مشتاق هستند.

مزایا ژل رویال

 کاربرد و فوائد ژل رویال در زندگی انسان

بهبود در بیماری سرطان،تحقیقات و طب سنتی و ایرانی نشان داده است که ژل رویال سرشار از املاح ضروری بدن بوده است ودر درمان سرطان و شیمی درمانی میتواند به مرور زمان موثر واقع شود.
درمان ناباروری، مصرف مداوم ژل رویال تعادل در تنظیم هورمون ها ایجاد کرده و در تقویت ماهیچه های رحم موثر می باشد و ضامن سلامتی اسپرم و تخمک در زنان و مردان می باشد.
موثر برای بیماران آلزایمری،شاه انگبین در تقویت حافظه،یادگیری و همینطور روی علکرد اعصاب موثر می باشد.
تقویت ایمنی سیستم بدن و همچنین در از بین بردن خستگی و ضعف و بالا بردن توان جسمی بدن تاثیر بسزای دارد که معمولا ورزشکاران از این ژل استفداه می کنند.

قیمت ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت رودین تولید کننده ژل رویال طبیعی

زنبور های جوان تولید کننده ژل رویال می باشند،زنبور برای تقویت تا سه روز از …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام