ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال طبیعی / قیمت ژل رویال طبیعی برای درمان زخم معده

قیمت ژل رویال طبیعی برای درمان زخم معده

فراورده ای از تولیدات زنبوران عسل که ژل رویال طبیعی یا شاه انگبین نامیده می شود.فوائد و کاربرد بسیار زیادی در زندگی انسان ها دارد.

قیمت ژل رویال

خرید ژل رویال
تولید ژل رویال در ایران از اصفهان شروع شده اما امروزه افزایش پیدا کرده و اکثر جاهای که آب و هوای خوبی دارند و به پرورش زنبور داری مشغول هستند هم اغلب ژل رویال تولید می کنند که مراحل خاصی را باید رعایت رعایت کنند  وبه دست آوردن ژل رویال طبیعی  کار آسانی نبوده است.
با توجه به فوائد و خواص بسیار زیاد ژل رویال و بهبود و پیشگیری از انواع بیماری ها افرادی زیادی راغب به مصرف این ماده خوراکی هستند و خرید و فروش آن مرسوم است. و فروش ژل رویال برحسب گرم انجام می شود و قیمت آن با درنظر گرفتن دشواری برداشت و اهمیت آن بالا می باشد.

تولید ژل رویال

ژل رویال طبیعی چیست؟
ژل رویال توسط زنبور های جوان کارگر انجام می شود و ملکه از آن تغذیه می کند.ژل رویال تاثیر زیادی در سلامت بدن انسان دارد
اجزای تشکیل دهنده این ژل شامل :آب، پروتئین ها،کربوهیدرات ها،کلاژن،اسید امینه،غنی از مواد معدنی پتاسیم ،کلسیم ،آهن، فسفر و همچنین ویتامین ها می باشد.
ژل رویال در بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد همینطور می تواند در استفاده مکرر زخم معده را درمان کند چون که ژل رویال جوان کننده اندام های آسیب دیده است و سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند و در زخم های داخلی یا خارجی درمانگر خوبی است.
مصرف ژل رویال به بیماران دیابتی نیز کمک میکند. این ژل در ساختار خود موادی شبیه به انسولین دارد و می تواند قد خون را کاهش بدهد.

کاربرد ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ژل رویال طبیعی مرغوب در بازار

قیمت ژل رویال طبیعی مرغوب در بازار معمولا بالا بوده و همانند سایر کالا ها …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام