ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال چینی / ژل رویال چینی تقلبی نخرید

ژل رویال چینی تقلبی نخرید

برای خرید محصولات طبیعی و تولیدات موجودات باید دقت ویژه ای داشته باشد ژل رویال نمونه بارز آن می باشد که فقط ژل های طبیعی خاصیت داشته اگر فاسد باشد ممکن است ضرر رسان هم باشد.پس ژل رویال تقلبی نخرید.

خرید ژل رویال

ژل رویال اصل چیست؟
ژل رویال طبیعی ماده ای خوراکی سودمندی می باشد که توسط لارو های کندوی زنبوران عسل تولید می شود.
لارو چیست؟ نوزادان کرمی شکل حشرات که هیچ شباهتی به موجود بالغ ندارند و تغییرات فیزیولوژیکی قابل توجهی دارند. لارو ها از نظر رژیم غذایی و محیط زندگی متنوع اند و قدرت تغذیه بالایی دارند و بلافاصله بعداز تولد شروع به غذا خوردن می کنند اتا رشد کنند و بزرگ شودند
لارو های زنبوران تا روز سوم زندگی خود از ژل رویال تغذیه میکنند و از روز ۶ تا روز ۱۵ میتوانند ژل رویال را از غدد زیر حلقی تولید کنند دو غده ی که روی سر آن ها قرار دارد. و ملکه در تمام زندگی خود از ژل رویال تغذیه می کند.

ژل رویال اصل

ژل رویال تقلبی
ژل رویال ماده ای شناخته شده و پر ارزش می باشد که برای بدن ما می تواند مفید باشد و کاربرد های داشته باشد. با شناخت این معجون خرید و فروش آن در بازار افزایش پیدا کرده است و علاوه برآن ژل رویال تقلبی هم در بازار موجود است و به قیمت های مختلف و البته ارزان تر فروخته می شود که هیچ ارزانی بی حکمت نیست!
همچنین از کشور های دیگر واردات ژل رویال را داریم که گاهی این واردات به صورت قاچاق می باشد و ممکن است محصول فاسد تحویل مشتری دهند.معمولا معتقد هستند که ژل رویال زود فاسد می شود و نمی توان در دمای معمولی آن را نگهداری کرد و حتما باید فریز شود اما مخلوط آن را باعسل می توان نگهداری کرد.

فروش ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر گرم ژل رویال چینی

ژل های رویال چینی با قیمت هایی عرضه می شوند که هر گرم از آن …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام