ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال ایرانی / تولید ژل رویال ارزان صنعتی ایرانی

تولید ژل رویال ارزان صنعتی ایرانی

تولید ژل رویال توسط زنبور های عسل جوان صورت می گیرد که یک ماده مغذی با ارزش غذایی فوق العاده بالا می باشد.و در زندگی انسان ها از جنبه ی داروی و تجاری مفید واقع شده است.

ژل رویال ارزان

صنعت ژل رویال
صنعت زنبور داری در کل جهان فعال است و همه ساله انسان ها در جای جای دنیا دارند از تولیدات زنبوران بهرمند می شوند.
کشور عزیز ما با داشتن آب و هوای مناسب نیز از این صنعت بی نسیب نبوده است و در تولید ژل رویال و عسل طبیعی مرغوب رتبه و جایگاه خوبی را دارد.
از گذشته تا به امروز ژل رویال به اکسیر جوانی و مایه حیات در طب شناخته شده است و بر اساس آزمایش های دانشمندان و خواص بی نظیر آن استفاده این محصول طبیعی ارزشمند در کشور های پیشرفته جای ویژه ای دارد.

ژل رویال صنعتی استفاده ژل رویال
اغلب برای درمان و پیشگیری از انواع بیماری ها و سلامتی بدن باید داروی خود را به طور مداوم و مرتب استفاده کنیم. که ژل رویال هم برای اثر گذار بودن باید به صورت مداوم مورد استفاده قرار گیرد.
همچنین استفاده ژل رویال در دوره یک ماه می تواند سطح کلسترول و تری گلیسرید خون را به طور رضایت بخش کاهش دهد. و همینطور در تسریع گردش خون و افرادی که فعالیت فکری زیادی دارند تاثیر چشمگیری دارد.
میتوانیم ژل رویال را به صورت کرم روی صورت خود ماساژ دهیم  یا روی زخم ها یا جوش ها بمالیم و بعد از ۱۵دقیقه بشوییم،و بعد از گذشت یک هفته تا ده روز تاثیر رضایت بخش آن را روی پوست خود ببینیم.
البته تولید ژل رویال که توسط زنبورها صورت میگیرد و هرچه تازه تر استفاده شود تاثیر گذاری آن بیشتر می باشد. باید در نگهداری این ماده بسیار هوشمندانه عمل کنیم و برای جلوگیری از فاسد شدن حتما باید در ظرف تیره رنگ فریز شود.

ژل رویال عسل

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ژل رویال خوراکی

بهترین ژل رویال ایرانی را از کجا تهیه کنیم؟

بهترین ژل رویال ایرانی را می توان از مراکز زنبورداری و فروشگاه های مورد اطمینان …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام