ژل رویال سلطنتی

خرید ژل رویال سلطنتی شهد گلهای سبلان

ژل رویال بخاطر اهمیت ویژه ای که دارد و ملکه زنبورها از آن تغذیه می کند به ژل سلطنتی یا ژل رویال سلطنتی  نیز معروف است و یک غذای شاهانه می باشد. که زنبور های کارگر از روز ۶ زندگی خود آغاز به فرایند تولید این ژل می کنند.

خرید ژل رویال

 

بهترین ژل رویال سبلان
زنبورها با خوردن شهد گل ها که قرار گرفته در دل قله سبلان و کنارهای کوهپایه می باشد ، می توانند بهترین عسل و همینطور ژل رویال را تولید کنند.این ژل رویال طبیعی در جامعه ما ارزش بسیار زیادی دارد.
این روزها کشور های زیادی ازجمله کشور های شرق آسیا به تولید ژل رویال پرداخته اند اما ایران با توجه به آب و هوای مناسب برای زنبور ها داری توانسته پیش قدم باشد و در تولید و همچنین صادرات این مایع پر ارزش از بهترین ها باشد.

ژل رویال سبلان

ژل رویال سلطنتی
زنبور ملکه با تغذیه کردن از ژل رویال سلطنتی قدرتی شگفت انگیز پیدا کرده است که روزانه قادر به تخم گذاری بیش از ۲۰۰۰ زنبور می باشد عمر هر زنبور تقریبا یک ماه است و تا روز سوم عمر خود می توانند از ژل رویال تغذیه کنند،اما ملکه با خوردن ژل رویال در طول عمر خود می تواند حدودا بیش از ۵ سال زنده بماند و اندازه زنبور ملکه چندین برابر بزرگتر از بقیه زنبور ها می باشد.
محققان با توجه به تفاوت های زنبور ملکه و دیگر زنبوران به آزمایش و بررسی ژل رویال پرداخته اند و خواص بی نظیری از این ژل را در سلامت بدن انسان و درمان و پیشگیری از بیماری ها و زیبایی پوست و مو  یافته اند.

بهترین ژل رویال

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید