ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال عسل / خرید ژل رویال عسل مشهد

خرید ژل رویال عسل مشهد

ژل رویال عسل با توجه به اهمیت ویژه ای که در جامعه پیدا کرده است خرید و فروش آن در مشهد و تمام شهر های دیگر و بهتر بگویم در کل دنیا انجام می شود.

خرید ژل رویال

ژل رویال عسل
زنبوران عسل در طبیعت نقش ویژه ای دارند و در گرده افشانی گل ها و هم درتولید عسل و همچنین تولید ژل رویال فعالیت دارند.
ژل رویال عسل توسط زنبوران جوان یا به عبارتی زنبور های پرستار تولید می شود که تمامی زنبور ها فقط تا سه روز از عمر خود را از این ژل می توانند تغذیه کنند  اما ملکه در کل طول عمر خود از ژل رویال تغذیه می کند. با در نظر گرفتن خواص قابل توجهی که این ژل ها دارد ملکه می تواند تا ۵یا ۶ سال زندگی کند در حالی که بقیه زنبورها فقط تا ۴۰ روز زنده می مانند. و همینطور اندازه ملکه چند برابر زنبور ها است و او می تواند روزانه حداقل تا دو هزار تخم ریزی داشته باشد.

قیمت ژل رویال

خرید ژل رویال   
از قدیم تا به حال ژل رویال در طب سنتی به داروی مرغوب و باکیفیت درمانی بالا یاد می شود. و افرادی زیادی از آن استفاده می کنند.
اما در این دوران با توجه به آزمایش ها و تحقیقاتی که روی این ماده طبیعی انجام داده اند خواص و کاربرد آن را در بیشتر بیماری ها از جمله :(بهبود در سرطان،تقویت سیستم ایمنی بدن،قلب و عروق،تقویت حافظه و آلزایمر و همچنین ناباروری در خانم ها و اقایان) را پیدا کرده اند.
از این ژل استفاده های متنوعی می کنند و خرید ژل رویال عسل افزایش پیدا کرده است  و در طب اسلامی ایرانی سنتی و دارو های شیمیایی و همچنین در مصارف زیبایی پوست از این ژل استفاده می کنند.

خرید ژل رویال

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

ژل رویال عسل برای کودکان

می دانیم که ژل رویال عسل فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما این پرسش همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام