ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال عسل / ژل رویال عسل برای کودکان

ژل رویال عسل برای کودکان

می دانیم که ژل رویال عسل فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما این پرسش همواره مطرح بوده است که آیا می توان از این محصول برای کودکان هم استفاده کرد؟

ژل رویال چیست؟

در درجه اول باید به این نکته اشاره کرد که ژل رویال چیست.

ژله ملکه یا غذای ملکه زنبور های عسل که تنها توسط زنبور های ماده کارگر در یک زمان خاصی قابلیت تولید و ارائه را دارا می باشد، ژل رویال می گویند. این ماده بسیار مغذی را اکثریت مردم مصرف می کنند، اما دیده شده بین ۱ در ۱۰۰۰ نفر، امکان دارد حساسیت هایی به مصرف این ماده در بین افراد مختلف دیده شود که شامل خارش پوستی نیز است.

برداشت ژل رویال

نظر کارشناسان در مورد ژل رویال

نظر عمده کارشناسان در مورد مصرف ژل رویال به دلیل اینکه این ماده بسیار قوی است، ترجیجا این است که کودکان از مصرف آن منع می نمایند.

به دلیل اینکه برخی مشکلات پس از مصرف برای افراد اندکی در بین کثیری از افراد پیش آمده است، کارشناسان همگی بر این عقیده هستند که از خوردن آن به صورت یک دفعه ای و زیاد توسط کودکان و زنان باردار اجتناب شود.

در درجه اول یک مقدار بسیار کمی از آن تست صورت گیرد و پس از آن اقدامات دیگری در این زمینه برای مصرف انجام شود.ژل رویال اصل

تاثیر ژل رویال بر روی کودکان

برخی ها بر این باورند که ژل رویال بر روی کودکان هیچ خواصی ندارد و ولی خواصی که این معجزه طبیعی خداوند بر روی بزرگسالان داشته و دارد به عنوان مثال شامل موارد زیر می باشد:

  • کاهش کلسترول
  • نجات بخش از مرگ مغذی
  • پیشگیری از آرتریت، بهبود استخوان
  • کاهش علائم پیری
  • بهبود و کمک به درمان انواع سرطان
  • بهبود نازایی و ناباروری در جنس مذکر و مونت
  • و بسیاری دیگر از تاثیراتی که هنوز ناشناخته می باشد.

ژل رویال کودکان

تاثیر واقعی ژل رویال بر روی کودکان

واقعیت این است که بدن کودکان با بزرگسالان متفاوت است و به راحتی بدن تمامی نیاز های کودکان را جبران می نماید، اما در حالت کلی این ماده مغذی بسیاری از خواص را از جمله کربوهیدرات ها، چربی ها، پروتئین ها دارا می باشد که راه حل های ارزان تری برای بدست آوردن آن ها نیز وجود خواهد داشت.

موارد منع مصرف ژل رویال

معمولاً مصرف کنندگان ژل رویال عسل را بزرگسالان تشکیل می دهند و این افراد با خرید و مصرف این محصول هم می توانند برای درمان و پیشگیری بیماری ها و هم برای رفع مشکلاتی مانند ناباروری و مشکلات جنسی استفاده ببرند.

قرص ژل رویال

اگر نگران مصرف ژل رویال برای کودک خود هستید، با توجه به یک کارشناس تغذیه معتبر در سطح کشوری یا شهر خودتان، اقدام به گرفتن برنامه تغذیه ای با توجه به محصولات مختلفی نمایید که بیشترین سطح از چه محصولاتی را مصرف نماید تا بتواند به بهترین طریق کارش را در این زمینه ها انجام دهد و مانعی نداشته باشد.

با توجه به تحقیقات انجام گرفته مصرف این محصول برای کودکان بالای سه سال به منظور درمان بیماری های مختلف مشکلی به وجود نخواهد آورد؛ اما با توجه به اینکه مصرف ژل رویال عسل بر اساس وزن شخص مصرف کننده انجام می شود مصرف آن برای کودکان باید در میزان بسیار کمی انجام گیرد.
خریدارن گرامی برای تهیه ژل رویال عسل می توانند با مجموعه عسل ایران ارتباط برقرار نموده و خرید خود را از این طریق به انجام برسانند.

ژل رویال خالص

منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین ژل رویال عسل در اصفهان

  آیا می دانید که خواص درمانی مصرف ژل رویال سبب شده تا این ماده …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام