امروزه توسط نمایندگی های معتبر عرضه انواع محصولات ناب زنبورعسل در کشور، انواع ژل رویال عالی با قیمت مناسبی به فروش رسیده است.
ژل رویال ماده ای سفید مایل به زرد رنگ و تولید شده توسط زنبورهای کارگر در کندو عسل بوده که امروزه با ترکیباتی که از خود نشان داده، توانسته ماده ای مفید در میان محصولات و فرآورده های زنبورعسل، بعد از عسل طبیعی باشد.
بله ژل رویال ماده ای با ترکیباتی چون انواع مواد معدنی، انواع ویتامین های گروه A و B، انواع اسیدهای آمینه، کلاژن، استیل کولین و آب بوده که توانسته نقش فزاینده ی تغذیه ای در کندوها و نقش درمانی برای انسان ها داشته باشد.
آیا می دانید که ژل رویال چگونه در بازار موجود بوده است؟ آیا می دانید که در میان اثرات درمانی مصرف ژل رویال، این ماده چگونه توانسته در درمان مشکلات نازایی و ناباروری میان زوج های جوان، موثر باشد؟

ژل رویال را چگونه مصرف می کنند؟

گفتنی است که امروزه در بازارهای خرید و فروش محصولات زنبورعسل، ژل رویال به صورت پودر ژل رویال و ژل رویال مخلوط با عسل طبیعی عرضه گردیده که البته در بیشتر کشورهای اروپایی، از ژل رویال قرص ها و کپسول هایی نیز عرضه شده است.
به گفته متخصصین تغذیه، مصرف ژل رویال به همراه عسل طبیعی، بهترین شیوه برای مصرف این ماده ارزشمند بوده که بهتر است برای اینکه سریعتر جذب خون گردد، به صورت زیر زبانی مورد استفاده قرار بگیرد.

ژل رویال و درمان نازایی

شاید یکی از شایع ترین مشکلاتی که امروزه گریبان گیر اکثر زوج های جوان شده، مشکلات مربوط به نازایی و ناباروری مربوط به زنان و مردان بوده که عمدتا مربوط کمبود تعداد اسپرم و تخمک گذاری در این افراد بوده است.
آزمایشات گوناگون بر روی ترکیبات ژل رویال نشان داده که مصرف ژل رویال با توجه به دارا بودن اسیدهای آمینه ضروری مانند آرژین، می تواند اثرات مثبتی را در در درمان مشکلات مربوط به نازایی و ناباروری داشته باشد.
شایان ذکر است که امروزه از ژل رویال در تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده شده که با توجه به ماده ای به نام کلاژن در ترکیباتش، می تواند اثرات مفیدی را بر روی پوست انسانها داشته باشد.
برای تهیه ژل رویال اصل ایرانی، شناخت نمایندگی های معتبر فروش انواع محصولات زنبورعسل؛ می تواند بهترین راهکار برای خریدی بدون دغدغه از قیمت و کیفیت این محصولات باشد.
منبع: بازار عسل ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید