ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال ایرانی / نرخ انواع ژل رویال ایرانی در بازار

نرخ انواع ژل رویال ایرانی در بازار

ژل رویال چگونه به بازار عرضه شده و مورد مصرف افراد قرار می گیرد؟ آیا از نرخ انواع ژل رویال ایرانی عرضه شده به بازار محصولات زنبورعسل آگاهی داشته اید؟
قطعا اگر نام فروشگاه های محصولات زنبورعسل را دیده باشید، بدون شک نام فرآورده هایی چون گرده گل، ژل رویال و بره موم به گوشتان خورده است. آیا می دانید که بعد از عسل طبیعی، ژل رویال هم ماده ای بسیار ارزشمند با خواص درمانی بی نظیری بوده است؟
ژل رویال، مایعی شیری رنگ و تولید شده توسط غدد مغزی زنبورهای کارگر می باشد. زنبورهای کارگر ژل رویال را برای تغذیه ی لاروها و زنبور ملکه تولید نموده اند، چرا که یک منبع ارزشمند از مواد ویتامینی و معدنی بوده است.
بله ژل رویال، ماده ای سرشار از ترکیباتی چون، انواع مواد معدنی مانند آهن، کلسیم، فسفر، پتاسیم و مس، انواع ویتامین های گروه A ،B و E، آب، کلاژن، استیل کولین و اسیدهای چرب ضروری بوده است. با توجه به این مواد و ترکیبات، بدون شک می توان گفت که مصزف این ماده ارزشمند، می تواند خواص درمانی بسیاری را نیز برای انسان ها هم داشته باشد.
حال آیا می دانید که امروزه زنبورداران ایرانی، ژل رویال را چگونه به بازار عرضه نموده اند و طریقه ی مصرف آن چه بوده است؟

نرخ ژل رویال

عرضه انواع ژل رویال ایرانی

همانطور که متوجه نقش فزاینده ی تغذیه ای ژل رویال در کندو عسل شدید و اینکه با ترکیبات منحصربفرد آن آشنا شدید، باید بدانید که امروزه در بازارهای خرید و فروش محصولات زنبورعسل، ژل رویال به صورت های زیر عرضه شده است:
  • پودر ژل رویال خالص.
  • ژل رویال مخلوط با عسل طبیعی.
  • کپسول ژل رویال.
گفتنی است که یکی از بهترین طریقه های مصرف ژل رویال که در اکثر فروشگاه ها نیز به فروش رسیده، ژل رویال همراه با عسل طبیعی بوده است. به گفته متخصصین، مصرف ژل رویال به صورت زیر زبانی، زودتر جذب خون شده و می تواند اثرات درمانی فراوانی را دارا باشد.
مصرف ژل رویال، می تواند خواصی چون درمان کم خونی، درمان مشکلات مربوط به نازایی و ناباروری در مردان و زنان و اثرات مثبت ضدسرطانی را دارا باشد.
شایان ذکر است که امروزه از ژل رویال با توجه به کلاژن موجود در آن، در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی نیز استفاده شده که می تواند خواص مفیدی را در درمان مشکلات پوستی نیز دارا باشد.
برای آگاهی از نرخ انواع ژل رویال ایرانی در بازار، می توانید با مشاورین معتبر در این حوزه، ارتباط به صورت تلفنی و یا ایمیل داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

ژل رویال در اصفهان

قیمت واقعی ژل رویال در اصفهان

ژل رویال ماده ای با خواص درمانی فراوانی برای انسان ها بوده که امروزه به …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام