مرکز فروش ژل رویال باکیفیت

آیا می دانید که ژل رویال باکیفیت در کدام مراکز فروش معتبر محصولات زنبورعسل، با قیمت مناسبی به فروش رسیده است؟ آیا می دانید که ژل رویال چگونه مورد مصرف انسان ها قرار می گیرد؟
ژل رویال یا ژل سلطنتی رویال از دیگر فرآورده های ناب زنبورعسل بوده که بدون شک می توان از فواید و خواص آن هم در کندو عسل و هم برای انسان ها، موارد بسیاری را نام برد که سبب آن ترکیبات خاص و منحصربفردش بوده است.
بله ژل رویال که توسط دو غده ی مغزی موجود در سر زنبورهای کارگر تولید شده، ماده ای ژلاتینی و مایل به سفید و زرد رنگ بوده که ترکیبات آن می تواند شامل موارد ذیل باشد:

  • انواع مواد معدنی مانند آهن، کلسیم، پتاسیم و مس.
  • انواع ویتامین هایی چون B ،A ،C و E.
  • اسیدهای چرب ضروری چون آرژین.
  • استیل کولین و ماده ای ضدسرطانی چون HAD10.

گفتنی است که در واقع زنبورهای کارگر با تولید این ماده ارزشمند توانسته اند به نوعی تأمین منبع تغذیه ای را برای نوزدان زنبور در کندو و به خصوص زنبور ملکه به ارمغان بیاورند و از جمله عوامل طول عمر، زیبایی و بارور شدن زنبورهای ملکه یا لاروهایی که می خواهند ملکه شوند، همین تغذیه آنان از ژل رویال بوده است.
حال حتما این سوال برایتان پیش آمده که ژل رویال چگونه در بازار عرضه شده و اینکه مصرف آن می تواند چه خواص درمانی را دارا باشد؟

فواید مصرف ژل رویال برای انسان ها

در ابتدا باید گفت همانطور که متوجه ترکیبات تشکیل دهنده ژل رویال گردید، باید بدانید که امروزه زنبورداران با عرضه پودر ژل رویال و یا ژل رویال همراه با عسل طبیعی، توانسته اند نقش فزاینده ای را در درمان بسیاری از مشکلات برای انسان ها ایفا نموده باشند.
اگر بخواهیم از جمله فواید درمانی ژل رویال را معرفی کنیم، می توان به درمان مشکلات ناباروری و نازایی در مردان و زنان اشاره داشت که سبب آن وجود اسیدهای آمینه ای چون آرژین بوده است.
گفتنی است که وجود کلاژن در ترکیبات ژل رویال سبب شده تا این ماده یکی از مواد ارزشمند در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی باشد که توانسته اثرات مثبت درمانی بر روی مشکلات پوستی دارا باشد.
شایان ذکر است که به گفته متخصصین تغذیه، بهترین طریقه مصرف ژل رویال، مخلوط آن با عسل طبیعی بوده که مناسب تر است که به صورت زیر زبانی مورد مصرف قرار بگیرد.
برای تهیه انواع ژل رویال باکیفیت، می توانید با نمایندگان مراکز فروش معتبر در سراسر کشور، ارتباط مستقیم داشته باشید و این ماده ارزشمند را با قیمت مناسبی خریداری نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید