ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال عسل / قیمت ژل رویال عسل ایرانی

قیمت ژل رویال عسل ایرانی

با توجه به زبانزد بودن کیفیت ژل رویال عسل ایرانی در میان محصولات مشابه خارجی، پس تعجبی ندارد که قیمت آن هم به نسبت بالاتر باشد.

در حال حاضر بیشتر ژل رویال های موجود در بازار را می توان به سه نوع اصلی تقسیم کرد: ژل رویال های چینی، ژل رویال های تایلندی و ژل رویال های ایرانی؛ که هر کدام از این محصولات دارای قیمت های مختلفی هستند.
در این میان پایین ترین قیمت و همینطور پایین ترین کیفیت متعلق به ژل رویال های چینی است؛ و همینطور بعد از ژل های چینی نوبت به ژل های تایلندی بوده و در آخر ژل رویال های ایرانی که دارای بالاترین قیمت هستند.

دلیل بالا بودن قیمت ژل ایرانی
البته این قیمت بی دلیل نیست. کیفیت ژل رویال ایرانی اصلا قابل مقایسه با ژل های خارجی نبوده و به همین دلیل هم قیمت این محصول در برخی موارد بسیار بیشتر از ژل های چینی و تایلندی است.
قیمت ژل رویال معمولاً به صورت گرمی داده می شود. چون با توجه به میزان برداشت کم این محصول از هر کندو میزان خرید و فروش آن هم به صورت گرمی است. زمانی که صحبت از خرید و فروش عمده ژل رویال به میان می آید، منظور خرید و فروش کیلویی آن است و نه گرمی.
از آنجا که زنبورهای کارگر ژل رویال را فقط برای مصرف ملکه به تولید می رسانند، به همین دلیل میزان تولید آن کم بوده و همین امر برداشت این محصول را مشکل می کند.
زنبورداران برای اینکه بتوانند موفق به برداشت میزان بیشتری ژل رویال از داخل کندو گردند، باید متوسل به روش های مختلفی مانند یتیم کردن کندو شوند. این عامل خود یکی از عوامل بالا بودن قیمت ژل رویال است.
خریداران محترم برای دریافت ژل رویال عسل ایرانی می توانند از طریق تماس با شرکت رودین و مراجعه به بخش فروشگاه سایت این شرکت خرید خود را به انجام برسانند.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

ژل رویال عسل برای کودکان

می دانیم که ژل رویال عسل فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما این پرسش همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام