فروش عمده ژل رویال

قیمت خرید و فروش ژل رویال عسل

می توان گفت چون ژل رویال برخلاف عسل، دارای کیفیت مشابهی است، این امکان برایش وجود دارد که در هنگام خرید و فروش با قیمت تقریباً یکسان و ثابتی ارائه شود.

می دانیم که عسل طبیعی به دلیل اینکه دارای کیفیت های مختلفی است، به همینن دلیل هم دارای قیمت خرید و فروش مختلفی است که به کیفیت این محصول بستگی دارد و در برخی موارد این اختلاف قیمت بسیار فاحش و البته منطقی است.
اما نمی توان محصولی مانند ژل رویال را هم دارای این ویژگی دانست. به عنوان مثال یکی از مهمترین شاخصه های تعیین کیفیت عسل میزان ساکارز آن است که بستگی به نوع گیاه استفاده شده در تولید عسل و همچنین به استفاده از شکر داشته و البته بر روی قیمت آن هم تاثیرگذار است.
اما ژل رویال فاقد یک چنین ویژگی مشخصی است. به بیان دیگر ژل رویال های به تولید رسیده در داخل کشور در صورتی که به روش طبیعی به تولید رسیده و هیچ ماده افزودنی دیگری هم نداشته باشند، دارای کیفیت یکسانی خواهند بود که این امر باعث می شود تا قیمت این محصول هم یکسان باشد.

انواع ژل رویال های موجود در بازار
البته علاوه بر ژل رویال های ایرانی، نوع چینی و تایلندی این محصول هم هم اکنون در بازار ایران موجود می باشند که اگر با قیمت آنها آشنایی داشته باشید می بینید که قیمت این محصولات نسبت به ژل های ایرانی بسیار پایین تر است.
این پایین بودن قیمت یک علت بیشتر ندارد و آن هم پایین بودن کیفیت ژل رویال های خارجی است. این محصولات به هیچ وجه نه از نظر آزمایشگاه های داخل ایران و نه از نظر متخصصان در این رشته مورد تایید بوده و از همین رو برای مصارف درمانی توصیه نمی شوند.
درصورتی که می خواهید تا نوع اصل و ایرانی ژل رویال را از طریق شرکت رودین تهیه نمایید، می توانید به سایت این شرکت مراجعه نموده و با مریران فروش این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

منبع: عسل رودین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید