ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال اصل / فروشگاه عسل و ژل رویال اصل

فروشگاه عسل و ژل رویال اصل

برای تهیه ژل رویال اصل می توان به فروشگاه هایی که عسل طبیعی را به فروش می رسانند و در کیفیت محصولاتشان شکی نیست، مراجعه کرد.

از آنجا که ژل رویال یکی از محصولات زنبورعسل است و از کندو برداشت می شود، می توان آن را از فروشگاه هایی که اصلی ترین محصول زنبورعسل یعنی عسل را به فروش می رسانند تهیه کرد.
البته از آنجا که نمی توان به هر فروشگاهی درباره اصل بودن محصولش اعتماد کرد، باید در قدم اول برای خرید ژل رویال، به شناسایی فروشگاه هایی که همواره نوع طبیعی و اصل هر محصولی را به فروش می رسانند، اقدام کرد.

تشخیص اصل بودن ژل رویال
ژل رویال اصل دارای رنگ شیری کرمی است و بو و مزه تندی هم دارد. اما با این مشخصات فیزیکی نمی توان به طور قطع نسبت به اصل بودن یا نبودن محصول نظر داد. برای اثبات اصل بودن ژل رویال باید از آزمایشگاه های مخصوص و مجهز کمک گرفت.
خریداران در صورت داشتن امکان می توانند خود شخصاً محصول خریداری شده را برای تعیین کیفیت به آزمایشگاه هایی که مورد اطمینان آنهاست ارسال کنند و یا از فروشگاه هایی که قصد خرید دارند درخواست برگه آنالیز برای ژل رویال نمایند.
شرکت رودین یکی از فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده انواع عسل طبیعی و ژل رویال اصل می باشد که خریداران می توانند برای انجام خرید خود با این شرکت در ارتباط باشند.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

نحوه تشخیص ژل رویال اصل از تقلبی

آیا تا به حال در هنگام خرید ژل رویال و سایر محصولات زنبور عسل ، …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام