صادرات انواع ژل رویال عالی

ژل رویال به عنوان غذای زنبور ملکه، خواص مفید دارویی و درمانی بسیاری را برای انسان ها داشته و امروزه شاهد صادرات انواع ژل رویال عالی به بازار با شرایط ویژه ای هستیم.
در دنیای امروزی که تمامی انسان ها در خطر قرار گرفتن مبتلا شدن به انواع بیماری ها و مشکلات بوده اند، تهیه یک محصول گیاهی و کاملا طبیعی و مصرف آن، می تواند اثرات مثبت دارویی و درمانی را برای انسان های جامعه داشته است.
آن دسته از مصرف کنندگان جدی عسل که برای خرید عسل به بازارهای فروش عسل رفته اند، حتما تابحال نام دیگر فرآورده های زنبورعسل مانند ژل رویال را شنیده اند و شاید درصد کمی از افراد با خواص این فرآورده ی ارزشمند زنبورعسل، آشنایی داشته باشند.
ژل رویال مایعی تولید شده توسط دو غده مغزی موجود در سر زنبورهای کارگر بوده که البته تحت شرایط خاص کلنی زنبورعسل، تولید می گردد و ماده ای سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی، برای لاروها و زنبور ملکه در کندو عسل می باشد.
گفتنی است که به سبب آنکه ژل رویال ماده ای زود فاسد بوده، پس از جمع آوری آن از کندو عسل، آب موجود در آن را کشیده و به صورت پودر خالص، در شرایطی به دور از نور و عمدتا در فریزر نگهداری می کنند.
آنچه که واضح بوده، خواص منحصربفرد دارویی و درمانی ژل رویال برای انسان ها می باشد و همواره خرید آن از مراکز معتبر فروش محصولات زنبورعسل توصیه شده است.

چه کسانی ژل رویال مصرف کنند؟

همانطور که متوجه شدید، در درجه اول، ژل رویال ماده ی ارزشمند در کندو عسل، جهت رشد لاروها و تغذیه ی تا پایان عمر زنبور ملکه بوده است که گفتنی است مصرف آن برای انسان ها هم از خواص دارویی خوبی برخوردار می باشد.
ژل رویال دارای ماده ای به نام استیل کولین بوده و مصرف آن برای کسانی که مشکلات عصبی داشته اند، بسیار زیاد موثر می باشد.
ژل رویال را ماده ای سرشار از انواع اسیدهای آمینه ضروری مانند آرژین می دانند که مصرف آن برای زوجهای جوانی که مشکلاتی در کاهش اسپرم و تخمک گذاری داشته اند و دارای ناتوانی های جنسی می باشند، می تواند بسیار زیاد اثرگذار باشد.
شایان ذکر که امروزه از ژل رویال نیز در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی نیز به سبب دارا بودن ماده ای به نام کلاژن، مورد استفاده قرار گرفته است که اثرات مثبت درمانی را در مشکلات پوستی دارا می باشد.
امروزه توسط مراکز معتبر تولید انواع فرآورده های زنبورعسل، بهترین و عالی ترین نوع ژل رویال، با قیمت مناسبی آماده صادرات به دیگر بازارهای سراسر کشور بوده و شما می توانید با کارشناسان این مراکز صادراتی، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید