ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال طبیعی / خرید ژل رویال عسل طبیعی

خرید ژل رویال عسل طبیعی

بسیاری از خریداران ژل رویال در هنگام انجام خرید خود می خواهند بدانند که آیا بهتر است ژل رویال طبیعی و خالص را تهیه کنند یا نوع مخلوط با عسل این محصول را؟

زمانی که نام ژل رویال را می شنوید یاد چه چیزی می افتید؟ آیا برای شما هم عجیب است که چرا برای یک محصول طبیعی نام رویال که به معنای سلطنتی است انتخاب شود؟
شاید اگر بدانید که ژل رویال در داخل کندو فقط برای تغذیه ملکه کاربرد دارد کمی از تعجب شما کم شود. چون ملکه یک موجود رویال و سلطنتی به شمار می آید حالا چه در داخل کندو باشد چه در کاخ های مجلل؛ به همین دلیل هم غذایش هم رویال و سلطنتی است.
اما نکته دیگری که باعث شده است تا ژل رویال به این نام نامگذاری شود، خواص بسیار زیادی است که دارا می باشد. خواص ژل رویال به حدی است که به جرآت می توان گفت مشابهی برای آن در طبیعت و در میان محصولات طبیعی وجود ندارد.
در حال حاضر ژل رویال به صورت خالص و یا مخلوط با عسل در حال خرید و فروش می باشد.

خرید ژل رویال خالص بهتر است یا مخلوط با عسل؟
هر کدام از این محصولات مزایای خود را دارند. مطمئناً در خرید هر ماده ای مخصوصاً مواد طبیعی اولویت با تهیه آنها به صورت خالص است. چون در این هنگام این امکان وجود دارد که آن را با هر ماده ای که بخواهید و به هر مقداری که مورد نظرتان است مخلوط کنید.
اما خرید ژل رویال به صورت مخلوط با عسل هم برای خود خوبی هایی دارد. برای مثال با توجه به اینکه ژل رویال به سرعت فاسد می شود در هنگام خرید آن به صورت مخلوط با عسل طبیعی، می توانید این اطمینان را داشته باشید که محصولی که دریافت می کنید از مسائلی مانند خرابی و فساد در امان خواهد بود.
البته افرادی که در عرضه ژل رویال تجربه داند راهکارهایی برای سالم رسیدن نوع خالص این محصول به دست مصرف کننده دارند؛ اما مخلوط کردن آن با عسل طبیعی را می توان یک روش تضمینی دانست.
شرکت رودین با عرضه انواع مختلف این محصول به خریداران عزیز در هر نقطه از کشور، آماده ارئه خدمات به علاقه مندان می باشد.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت رودین تولید کننده ژل رویال طبیعی

زنبور های جوان تولید کننده ژل رویال می باشند،زنبور برای تقویت تا سه روز از …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام