ژل رویال عسل
خانه / ژل رویال عسل / خرید و فروش ژل رویال عسل

خرید و فروش ژل رویال عسل

در بین تمام محصولاتی که از یک زنبورستان برداشت می شود، ژل رویال عسل را می توان محصولی دانست که خرید و فروش آن با مشکلاتی مانند مسائل مربوط به حمل و نقل همراه می باشد.

در نگهداری و حمل  نقل محصولات زنبورعسل مانند عسل طبیعی، گرده گل و بره موم هیچ محدودیتی وجود ندارد و همانطور که می دانیم می توان عسل طبیعی را بدون اینکه کیفیت آن کاهش پیدا کند تا سال ها نگهداری کرد.
بره موم و گرده گل هم محصولاتی نیستند که در مدت زمان کمی خاصیت خود را از دست بدهند و یا اینکه نیازمند شرایط خاصی برای نگهداری باشند؛ به همین دلیل هم می توان گفت خرید و فروش این محصولات به راحتی قابل انجام است.

سختی های خرید و فروش ژل رویال
اما در خرید و فروش ژل رویال نمی توان به همین راحتی وارد عمل شد. چون ژل رویال عسل محصولی است که اگر در معرض هوای بیرون قرار بگیرد در عرض چند ساعت خواص خود را از دست می دهد. به همین دلیل هم این محصول باید در دمای انجماد نگهداری شود.
این مسئله باعث شده است تا ارسال و حمل و نقل آن با مشکلاتی همراه شود. البته یک راه برای جلوگیری از فساد ژل رویال وجود دارد و آن مخلوط کردن این محصول با عسل است.
اما بیشتر خریداران تمایل دارند تا ژل رویال را به صورت خالص خرید و مصرف کنند؛ به همین سبب وقتی پیشنهاد خرید ژل رویال در عسل به آنها داده می شود چندان استقبال نمی کنند.
با وجود این قبیل سختی ها و مشکلات هنوز هم امکان تهیه ژل رویال بدون اینکه در کیفیت آن کاهشی به وجود آید وجود دارد. خریداران می توانند برای خرید این محصول با شرایط ذکر شده از طریق سایتشرکت رودین اقدام نمایند.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

ژل رویال عسل برای کودکان

می دانیم که ژل رویال عسل فواید زیادی برای بدن دارد؛ اما این پرسش همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام