خرید عمده و ارزان پودر ژل رویال

آیا می دانید که بهترین طریقه مصرف پودر ژل رویال به چه صورت بوده و می تواند چه خواصی را دارا باشد؟ آیا امکان خرید به صورت عمده و با قیمت ارزانتر این محصول وجود داشته است؟
از دیگر فرآورده های شگفت انگیز و پرخاصیت زنبورعسل، ژل رویال بوده که توسط زنبورهای کارگر تولید و جهت تغذیه لاروها و زنبور ملکه مورد استفاده قرار گرفته است. زنبور ملکه تا پایان عمر خود از ژل رویال تغذیه می کنند و بنظر می رسد عامل اصلی بارور شدن زنبور ملکه نیز همین تغذیه از ژل رویال بوده است.
بله ژل رویال مایعی سفید رنگ، ژلاتینی و تولید شده توسط دو غده مغزی موجود در سر زنبورهای کارگر بوده که بدون شک صنعت زنبورداری را بیش از گذشته ارزشمندتر جلوه داده، چرا که علاوه بر کندوهای عسل، ژل رویال برای موارد مصرفی انسان ها نیز اثراتی مثبت داشته است.
حال حتما نام ژل رویال را در فروشگاه های محصولات زنبورعسل شنیده و شاید برایتان جالب باشد بدانید که این ماده چگونه عرضه شده و طریقه مصرف آن برای انسان ها می تواند به چه صورتی باشد؟

طریقه مصرف ژل رویال و خواص آن

ژل ریال امروزه به صورت خشک شده و پودر در بازارهای سراسر کشور وجود داشته که عمدتا همراه با عسل طبیعی نیز به فروش رسیده و گفتنی است مصرف آن با عسل طبیعی نیز، یکی از بهترین طریقه های مصرف این ماده ارزشمند بوده است.
اگر بخواهیم از خواص مصرف این ماده ارزشمند مواردی را ذکر نماییم، حتما باید به ترکیبات منحصربفرد آن اشاره داشته باشیم:

  • ژل رویال دارای انواع اسیدهای آمینه چرب ضروری بوده که مصرف آن می تواند در درمان نازایی و ناباروری اثراتی مثبت داشته باشد.
  • ژل رویال دارای ماده ای به نام استیل کولین بوده و مصرف آن سبب تقویت سیستم اعصاب و پیشگیری از بیماری آلزایمر می گردد.
  • ماده ای به نام HAD10 اثرات ضدسرطانی مفیدی را برای مصرف ژل رویال به همراه داشته است.
  • شایان ذکر است که امروزه در تهیه و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی نیز از ژل رویال بهره برده می گردد که سبب آن وجود ماده ای به نام کلاژن در ترکیباتش بوده است.

برای تهیه محصولات ناب و طبیعی زنبورعسل به ویژه پودر ژل رویال اصل، باید شناخت کافی را از تولیدکنندگان و مراکز پخش معتبر و مجوزدار در سراسر کشور داشته باشید و بتوانید محصولی درجه یک را با قیمتی استثانی به صورت عمده نیز خریداری نمایید.
منبع: بازار عسل ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید