خرید اینترنتی ژل رویال اصل

از طریق مرکز عسل ایران ، امکان خرید و فروش اینترنتی و آنلاین انواع فراورده های زنبورعسل از جمله ژل رویال اصل و همچنین آگاهی از قیمت آن ها میسر گردیده است.
از جمله دیگر فرآورده های مهم و بسیار پرخاصیت زنبورعسل، ژل رویال یا همان شاه انگبین بوده که اگر امروزه به فروشگاه های معتبر عسل طبیعی رفته باشید، حتما نام ژل رویال را شنیده اید. آیا می دانید که ژل رویال ماده ای مفید در تغذیه زنبور ملکه بوده که از آن خواص منحصربفرد دارویی و درمانی نیز برای انسان ها بدست آورده اند؟

آشنایی با ژل رویال

گفتنی است که ژل رویال، مایعی سفید و زرد رنگ با خاصیت ژلاتینی و دارا بودن کلاژن بوده که توسط غدد مغزی موجود در سر زنبورهای کارگر تا تقریبا دو هفته پس از تولدشان تولید می گردد که لاروها در ۴ روز اول و زنبور ملکه تا پایان عمر خود، از این ماده ی مفید و منبعی غنی از انواع ویتامین ها و پروتئین ها، تغذیه می کنند.
باید بدانید که آن دسته از لاروهایی که قصد ملکه شدن داشته، تا پایان عمر خود که چیزی نزدیک به ۶ تا ۷ سال بوده، از ژل رویال تغذیه می کنند که خب می توانند ویژگی هایی چون طول عمر، زیبایی جثه و حتی توانایی بارور شدن خود را مدیون همین تغذیه از ژل رویال بدانند.
اما دسته دیگر از لاروها، پس از ۴ روز اول حیات خود، از گرده گل و عسل تغذیه می کنند که خب تفاوت زیادی را با زنبور ملکه داشته و اصلا وظایف گوناگونی را بر جسب سن خود در یک کلنی زنبورعسل، ایفا نموده اند.
لازم به ذکر است که از جمله ترکیبات اصلی ژل رویال می توان به آب، کلاژن، انواع مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه، استیل کولین و کربوهیدرات ها اشاره داشت.
اما آیا می دانید که زنبورداران ژل رویال را چگونه به بازار عرضه کرده اند تا به مصرف انسان ها برسد؟ آیا از خواص مصرف ژل رویال، چیزی می دانید؟

عرضه ژل رویال و خواص آن

شایان ذکر از جمله ترکیبات موجود در ژل رویال، درصد معینی آب بوده و دذ واقع زنبورداران، ژل رویال را به صورت مایع از کندو عسل خارج کرده و پس از آنکه آب موجود در آن را کشیدن، به صورت خشک شده و پودر، روانه بازارهای فروش نموده اند.
توجه داشته باشید که ژل رویال ماده ای زودفاسد بوده و به همین سبب آن را در جایی به دو از نور و عمدتا در فریز نگه داری می کنند تا فاسد نشده و خواص و ترکیبات خود را از دست ندهد.
امروزه در بازارهای خرید و فروش محصولات زنبورعسل، ژل رویال به صورت پودر خالص، ژل رویال همراه با عسل طبیعی و یا گاها دیده شده که از آن فرآوره هایی چون کپسول ژل رویال به سبب آسانی در حمل و نقل هم موجود بوده است.
به طور کلی مصرف پودر ژل رویال همراه با عسل طبیعی، بهترین طریقه مصرف آن بوده و می تواند خواص ذیل را دارا باشد:

  • درمان مشکلات قلبی و عروقی.
  • درمان مشکلات عصبی و پیشگیری از مبتلا شدن به آلزایمر.
  • ضد سرطان به سبب وجود ماده ای به نام HAD10.
  • ماده ای موثر در درمان نازایی و ناباروی به سبب کمبود تعداد اسپرم.

امروزه با توجه به اینکه خرید اینترنتی، مناسب ترین و یکی از اقتصادی ترین روش های خرید بوده، خوشبختانه شما می توانید انواع ژل رویال اصل و خالص را از مراکز معتبر فروش عسل ایرانی خریداری کنید.
منبع: بازار عسل ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید